Referencie klientov

Michal S., Pezinok


Keď mi lekári zistili cukrovku, myslel som si, že to bude choroba ťažká ale aspoň nebolí. Ako som sa mýlil, pretože po čase nielenže to bolo horšie ale telo ma začalo aj bolieť. Moja diabetologička určila diagnózu neuropatia. Táto choroba postihuje hlavne pacientov s diabetom. Na jej odporúčanie som absolvoval 30 sedení v HBO a mne sa uľavilo natoľko, že som sa cítil ako znovuzrodený. Poisťovňa mi časť uhradila a ja som jej aj sebe ušetril peniaze na liekoch. Milý a obetavý personál mi pridal na dobrom pocite a dobrej nálade. Ďakujem.

Miroslav M., Piešťany


Už pol roka ma trápil post-covidový syndróm. Ťažkosti s dýchaním a stála únava. Dočítal som sa na zahraničných webových stránkach(Švédsko), že tam sa pacienti liečia v hyperbarickej komore. Hľadal som na Slovensku, či to vôbec je dostupné. Moji lekári o tom niečo počuli ale nemali s tým skúsenosť. Dnes neľutujem čas, ktorý som u Vás trávil. Po piatich sedeniach som prestal s dýchavičnosťou a po desiatich sedeniach som bol vo svojej plnej kondícii ako pred covidom. Srdečne ďakujem všetkým vašim zamestnancom za láskavý a starostlivý prístup. Ich vzdelanosť v riešení diagnóz je ozaj vzácna.

Dušan, Komárno


Mal som úraz (výbuch plynu) a celú jednu stranu tváre a ruky som mal popálenú. Lekári mi odporučili HBO, tak som absolvoval niekoľko sedení a dnes ďakujem, že som nemusel podstúpiť niekoľko plastických operácii a tvár mám bez jaziev a škvŕn. Som vďačný za rýchly a veľmi ľudský prístup celému kolektívu HBO

Anna J., Nitra


Čítala som príspevok pani Evi a rada by som sa zdieľala svoj názor na liečbu v HBO. V Čechách a to viem z vlastnej skúsenosti, že diagnózu "Náhla strata sluchu" preplácajú poisťovne v plnej miere. Možno aj naši zdravotníci by mohli ušetriť na invalidných dôchodkoch, keby chorým odporučili liečbu, ktorá dáva šancu na vyliečenie. Vyliečený človek nepoberá do konca života príspevok od štátu a tak šetrí pre toho, ktorý to naozaj potrebuje

Eva K., Galanta


Keď som zrazu prestala počuť, chytila ma panika a zrútil sa mi svet. V štyridsiatke je skoro mať diagnózu nedoslýchavosť. Začala som hľadať pomoc na internete a dočítala som sa, že existuje aj diagnóza náhla strata sluchu a lieči sa pomocou hyperbarickej komory. To bola obrovská úľava, že hádam sa to týka aj mňa. Zistila som, že liečba nesmie byť prerušená aspoň počas 10 dní. Tak som si vybrala vašu komoru v Nových Zámkoch a stal sa pre mňa zázrak. Ďakujem za profesionálny prístup vašej primárke a celému odbornému tímu a hlavne za to, že ste.

Peter M., Nové Zámky


Chystal som sa na oslavu svojej 60-ky ale skoro som sa ich nedožil. Večer mi zostalo zle a dcéra zavolala záchranku. Už cestou do nemocnice zistili, že je to infarkt. Celé telo bolo paralyzované. Ráno som precitol s vedomím, že neviem hovoriť a pravá strana tela bola skoro nehybná. Dcéra hneď ako zistila, že pobyt v hyperbarickej komore je vhodnou liečbou a aj poisťovňa túto liečbu uhrádza, mi vybavila, že každý deň ma sanitka nosila do komory, kde som po dvoch týždňoch začal hovoriť a telo bolo na 70% pohyblivé. Vrátil som sa domov a ešte som absolvoval 10 sedení v komore ale už sám po vlastných nohách, bez bariel a pomoci dcéry.

Jozef D., Galanta


Keby nebola hyperbarická komora asi by som ani nežil. V kúpeľni zhasol v bojleri večný plameň a unikal plyn práve vtedy, keď som sa kúpal. Zobudil som sa až v hyperbarickej komore, kde ma v noci na včasný zásah pani primárky z ARA zobrala záchranka. Moja vďaka patrí pani primárke, že vedela čo má robiť a celému tímu HBO, že sa v noci zmobilizoval celý personál. Mňa v bezvedomí na posteli dali do hyperbarickej komory, kde som sa prebral a o týždeň mohol osláviť svoje 18-te narodeniny. Vďaka.

Vojtech M., Veľké Lovce


O HBO komore som sa dozvedel od svojho cievneho lekára v Nitre, ktorý mi odporučil aby som ju vyskúšal. Mám ochorenie diabetická noha, ktorá sa mi dlhšiu dobu nehojila. Po absolvovaní asi 50 sedení v komore sa rany úplne zahojili. Každému, kto trpí takouto nepríjemnou chorobou len môžem miliónkrát odporučiť. Oplatí sa. Úprimné vďaka.

Vladimír P., Nové Sady


Od dobrej kamarátky sme sa dozvedeli o existencii HBO v Nových Zámkoch, ktorú sama aj navštevuje a jej pomáha, tak som sa rozhodol to skúsiť tiež . Mal som na palcoch nehojace sa rany v dôsledku cukrovky (viac ako rok mi to sústavne mokvalo a nehojilo sa) a po konzultácii s diabetológom mi odporučil skúsiť liečbu v HBO komore. Po asi mesačnej liečbe sa rany úplne zahojili, za čo som veľmi vďačný, HBO komoru a jej milý personál viem len vrelo odporučiť.

Peter B., Nové Zámky


Veľmi ústretový personál 👍 Pomohla mi... za čo vďačím svojmu lekárovi - ortopédovi (skúsiť liečbu v nej bol jeho nápad), a aj tomu, že takáto komora vlastne existuje.